Stvořte se mnou něco výjimečného!

Naučím Vás, jak na to.

Jmenuji se Petra Farkašová a jsem vášnivou tvůrkyní a milovnicí všeho pěkného. Ženám, kterým dává smysl přinášet krásu na tento často mužsky laděný svět, pomáhám tvořit tak, aby se opakovaně blýskly v očích svého okolí jako Kreativní bohyně, aniž by musely obětovat to nejcennější co mají - čas strávený se svou rodinou a přáteli.

Přečtěte si, jak to u mě všechno začalo ...

Mamíííí ... proč je na tom ubrusu napsáno UBRUS?

Není pochyb, že tou největší tvůrčí inspirací v životě pro mě byla maminka. Ta, která v době totality i po ní chtěla vystoupit z řady a vytvářet věci, které nikdo jiný neměl.

Pamatuji si, jak jsme spolu těsně po pádu komunismu hltaly obrázky v každé Burdě, která tehdy vycházela ještě v ruštině. Kupovaly každý časopis o tvoření. Chodily jsme na lov látek kousek od bytu, kde jsme pak společně šily, povídaly si o tom, co se nám zdá být kýč, co je krásné a co bychom si teda nikdy domů nekoupily.

Semínko bylo zaseto a ve mně se začala rodit stejná touha po krásných a neotřelých věcech …

Vyšívala jsem, ale co víc. Chtěla jsem, aby vyšívaný ubrus vypadal z rubu stejně krásně jako líc. Šila jsem si oblečení. Učila se potiskovat vlastnoručně zhotovené povlečení a bytové doplňky. To vše doprovázely mnohé nezdary, párání, předělávání, ale vždy jsem nakonec přišla na to, jak to udělat téměř dokonale, i když se jednalo o ruční práci.

Hltala jsem každý český časopis o tvoření či bydlení.

Později jsem byla už tak náročná a vybíravá, že jsem kupovala jen francouzské a anglické magazíny o bytovém designu.

Realizovala jsem vlastní nápady, které se mi rodily v hlavě jako na běžícím pásu. Ze zvědavosti, jestli mé výtvory někoho osloví, jsem se přidala ke skupině kreativců na známém prodejním portálu a založila si e-shop. A hle, zjistila jsem, že o mé výrobky je zájem.

Začínalo být jasné, jakým směrem se budu v životě ubírat a že mou tvorbu budou charakterizovat dvě hesla - v jednoduchosti je krása a oslava originality.

A tak věřím, že Vás zde svými nápady strhnu k vytvoření něčeho výjimečného, co není běžně k dostání. Něčeho, za co sklidíte obdiv nejen před ostatními, ale především sami před sebou. 

Tím prvním, do čeho se hezky zakousneme, jsou originální kulaté dárkové krabičky z papíru. Inspirujte se zdarma v elektronické knize s názvem Zabal malý dárek ...

Ponořte se spolu se mnou do příběhu jedné dvojice, kterou životem provází malá kouzelná krabička. Objevte, jak nápaditě věnovat šperk či drobný dárek a zaujmout originálním balením už na první pohled.