Méně než 3 bije pro maminku

Tak už asi stárnu, pomyslela jsem si v duchu, když mi do e-mailu již potřetí v týdnu přistála zpráva se zvláštním znakem na konci. Graficky to vypadalo asi nějak takhle: “Milá Petro, posílám ti v příloze to, co jsem ti slíbila <3.” 

No to mě podrž! Jaké méně než tři? Jako že těch příloh mi někdo posílá přesně o 3 méně? Není to málo?

Tušila jsem, že v tom bude nějaký háček. Že <3 v sobě skrývá význam stejně jako třeba LOL za větou. Jenže tam už jsem dávno věděla, že je to smajlík neboli doslovně Lot of Laugh. 

Nebýt několika šedivých vlasů na mých skráních a přibývajících vrásek v obličeji, bylo by pro mě “méně než 3” prvním viditelným důkazem toho, že nestačím držet krok s ultra minimalistickou mluvou mladé generece.

A tak má ženská zvědavost odstrčila zbytek mé mužské hrdosti a rozhodla se napsat přes What’sApp své 23-leté kamarádce: “Prosím tě, co to znamená, když mi někdo na konci věty napíše méně než 3?”

Ve skrytu duše jsem doufala, že to pro mě nebude tak jednoznačný propadák, že se adresátka té zprávy také pěkně zapotí, než na to přijde.

Jenže neuplynula ani minuta a tajemství bylo odhaleno: “No nic, srdíčko prostě :D.”

Nastala trapná chvilka. Já, nevyléčitelná romantička, a nepoznám v <3 jasné srdíčko? Jak by řekl klasik: “C’est une catastrophe!”

A tak abych získala zpátky alespoň kousek důstojnosti, jala jsem se přebít minimalistické <3 romantickým E-PŘÁNÍM ke dni matek. No, řekněte samy, milé ženy, chtěly byste e-mailem, přes FB či Instagram dostat krátké méně než 3? Anebo naopak něco tak „staromódního“ jako vidíte na obrázku dole?:-) … Já si to myslela …

A proto klikněte na tento odkaz a stahujte různé varianty e-přání zcela ZDARMA.

S láskou,

Vaše Petra F.

Petra Farkašová
Petra je návrhářkou nevšedních obalů na dárkové předměty. Podporuje všechny ty, kteří chtějí okouzlit svoje blízké šperky nebo drobnými dárky a neřešit přitom, do čeho tyto drobnosti vkusně zabalí. S Petrou v zádech budete moci využít zkušenosti výtvarnice, která ví, o čem obdarovaní sní, a získáte zároveň diskrétní zázemí a dlouhodobou inspiraci v péči o ty, které máte ze srdce rádi.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • ZABAL MALÝ DÁREK

    Jak zabalíte 7 malých dárků nevšedně, a přesto vkusně? Stáhněte si inspiraci zdarma a obdarujte své blízké způsobem, díky kterému se natrvalo zapíšete v jejich srdcích.