Jak z ruliček od toaletního papíru a krabice od bot udělat hit dětského pokoje

Zase se jich válí po zemi desítky. Modýlky aut světoznámé značky Hot Wheels – sen každého malého kluka. Díky pestrobarevnému koberci s hustou sítí silnic však není radno jen tak holou nohou přejít po dětském pokoji tam a zase zpátky. Hrozí totiž, že se po některém z těch malých vytuněných autíček sklouznu a natáhnu se jak široká, tak dlouhá.

„Teď se ukaž, co vymyslíš, ty designérko“, bleskne mi škodolibě hlavou. „Jak přiměješ svého syna, aby si ty svý hotvílzáky uklízel a ještě to lahodilo tvému náročnému oku?“

Mozkové závity v mé hlavě se rozjíždí na plné obrátky. Spojují nespojitelné a jak by řekl středoškolský učitel společenských věd – vyhýbají se funkční fixaci.

Podobně jako tomu bylo ve filmu Jáchyme, hoď ho do stroje ze mě po chvíli vylézá originální návod, jak na to. Nápad, který se nečekaně stane funkčním a designovým hitem našeho dětského pokoje nejen pro děti, ale i pro četné dospělácké návštěvy.

Je jím úplně obyčejná krabice od bot, do které se vlepí prázdné ruličky od toaletního papíru. Každá rulička je tak akorát malou soukromou garáží pro jedno výjimečné autíčko.

A můj syn rád parkuje svá autíčka v titěrných otvůrcích. Zvláště, když se pěkně vyjímají na poličce, kam jeho malá sestřička ještě nedosáhne.

A když jede k babičce? Zavře krabici, tedy pardon – garáž, hodí ji do batohu nebo do kufru auta a má jistotu, že doma na žádný vehikl nezapomněl:-)

Inspirujte se a stvořte se mnou opět něco výjimečného. Třeba i dětem pod stromeček. A nezapomeňte: Není malých dárků!

Vaše Petra F.

 

 

Petra Farkašová
Petra je vášnivou tvůrkyní a milovnicí všeho pěkného. Oslavuje originalitu a vyznává styl v jednoduchosti je krása. Inspiruje a učí ostatní, jak i oni mohou stvořit něco výjimečného, za co sklidí obdiv okolí. Její příběh si přečtěte zde >>>
Komentáře
  1. jitka napsal:

    To je naprosto skvely napad na parkovani aut! Diky za nej! Vytvorime se synem a spokojeni budeme oba;-)

    • Petra Farkašová napsal:

      Díky, Jitko, jsem ráda, že nás bude s touhle garáží hned o jednoho víc! Ať dobře slouží:)!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů