Jak mile poděkovat lidem, kteří Vám pomohli

Možná že to taky znáte. Někdo Vám pomohl ve svízelné situaci, nebo Vás potěšil, když Vám bylo zrovna nejhůř. Anebo jste se stejně jako já dozvěděli v nemocnici, kam chodíte za svým blízkým, že tamní sestřička se o něj moc pěkně stará. A vy byste rádi poděkovali.

Ale jak? Peníze se na takovém místě nehodí. Bonboniér má ta štíhlounká sestřička v šuplíku už několik. Nevíte, jestli pije kávu nebo jen čaj. Slovo děkuji jste jejím směrem několikrát vyslali. Byla ráda, ale jak to tak nějak zpečetit, aby bylo jasné, jak moc si toho vážíte?

Poděkujte způsobem, na který nezapomene. Zahřeje jí u srdce a ujistí, že její práce má smysl. Ona už to zřejmě ví, ale proč jí v tom znovu neutvrdit? Proč lidi nepotěšit, když jsou na Vaší straně, i když Vy zrovna neprožíváte vrcholné okamžiky štěstí?

Inspirujte se a vložte slovo děkuji do malé krabičky …

krdekuji2

krdekuji3

Petra Farkašová
Petra je vášnivou tvůrkyní a milovnicí všeho pěkného. Oslavuje originalitu a vyznává styl v jednoduchosti je krása. Inspiruje a učí ostatní, jak i oni mohou stvořit něco výjimečného, za co sklidí obdiv okolí. Její příběh si přečtěte zde >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů