JAK SE ZA 15 MINUT NATRVALO ZAPÍŠETE V LIDSKÉM ♥ ?

Naučte se tvořit kulaté dárkové krabičky, kterými nejenže zaujmete na první pohled, ale vyvoláte doslova nadšení, kterým natrvalo otevřete srdce Vašich blízkých (a často i peněženky váhajících zákazníků).

DÁREK

díky kterému ohromíte více srdcem než penězi

Jaký dárek Vás potěší nejvíce? Takový, který nestál ani korunu, ale každý den na něj s láskou pohlédnete a zahřeje Vás u srdce?

Často to jsou drobnosti. Papírky s nápisem miluji tě, různé maličkosti připomínající nějakou vzpomínku na společně strávený čas, kulička bílého kvetoucího čaje, který jste popíjeli na první schůzce. Jak ale tyto malé věcičky zabalit a vyhnout se titěrnému skládání a lepení balicího papíru okolo étericky malých předmětů? Jak zabalíte třeba čtyřlístek, aby se nepomačkal?

A jak to navíc vymyslet, aby Vám to nezabralo více než pár minut Vašeho drahocenného času, který chcete raději trávit s rodinou a svými blízkými?

SVATEBNÍ DAR

kterým vystoupíte z řady tisícikorun v poštovních obálkách

Možná, že to znáte z vlastní zkušenosti. Rozhodli jste se ukončit společné soužití na psí knížku a uspořádali jste svatbu. Jaký dárek Vás nejvíce potěšil? Porcelán? Příbory? Nebo odvážný zážitek jako je společný let balónem?

Dovolím si hádat. Ani jeden z vyjmenovaných. Byly to peníze, za které jste si koupili porcelán a příbory, které se líbily Vám, a s Vaší polovičkou jste se domluvili na zážitku, který ani jednoho z Vás neděsí:-)

Jak ale netradičně věnovat peníze, abyste vystoupili z řady tisícikorun v poštovních obálkách a přitom daru vtiskli punc honosnosti, kterou si při takové příležitosti zaslouží? 

ŠPERK

jehož balením otevřete i peněženky váhajících zákazníků

Jistě mi dáte za pravdu, že nabídka šperků je dnes opravdu obrovská. Velká konkurence často šperkaře nutí prodávat pod cenou, nebo se svému koníčku nevěnovat naplno a tvořit a prodávat jen ve volném čase po práci, která je nenaplňuje. 

Je všeobecně známo, že obal prodává. Proč toho ale téměř nikdo nevyužívá v tomto oboru, když díky obalu mohou šperkaři snadno přetáhnout nakupující na svoji stranu?

U koho zakoupí zásnubní prsten muž, který chce svoji vyvolenou okouzlit a nadchnout vlastní nápaditostí? Tam, kde mu ho zabalí do krabičky s molitanem nebo tam, kde mu šperk zabalí do té nevšední plyšové, která v něm vyvolala obrovské nadšení na obrázku Vašeho e-shopu nebo za výlohou Vašeho ateliéru?

Kde  zakoupí náušnice žena pro svou dceru, i když to bude pouze bižu za pár desítek korun? Tam, kde jí je dají zavěšené na papírovém nebo plastovém šťítku? Nebo tam, kde balení šperku vyřeší elegantně za ni a nebude ji to stát více než 10 Kč navíc?

A jak zabalí tradiční krabičku ze šperkařství muž, který nechce, aby jeho přítelkyně na první pohled poznala, že jí k narozeninám věnuje ten drahý šperk, o kterém básní už týdny? Co kdybyste mu nabídli elegantní řešení v podobě okouzlující kulaté krabičky za pár korun, díky které by se k Vám vracel a nakupoval u Vás znovu a znovu?

VIZITKA

kterou lidé nezaloží jen tak ↓ do šuplíku

Představte si, že si domluvíte schůzku s možným zákazníkem a během ní mu předáte vizitku. Jak to ale udělat, aby neskončila v šuplíku mezi desítkami ostatních? A to ještě v tom lepším případě?

Co kdybyste uměli tento problém vyřešit? Aby byl zákazník ohromen Vaší originalitou a "uvízli" jste mu navždy v paměti. Aby zavolal právě Vám, až se rozhodne, že službu nebo výrobek, který na trhu nabízí několik dalších firem, objedná právě u Vás? 

Jak může svoji vizitkou zaujmout například květinářka, která se uchází o zakázku na dodávání designových kytic do haly velkého business centra? 

Mám pro Vás elegantní řešení ...

Kulatou dárkovou krabičku z papíru. 

Kulatou dárkovou krabičku jsem poprvé zahlédla před lety v jednom anglickém časopise o bydlení. Natolik mě fascinovala, že jsem ji chtěla mít také. Stůj, co stůj. Jenže ať jsem dělala, co jsem dělala, nikde jsem nenacházela žádný návod na její zhotovení.

Začala jsem tedy vyvíjet vlastní kulatou krabičku. Ne příliš malou, aby se do ní pohodlně vešel šperk i s hranatou krabičkou nebo běžná vizitka. A naopak ne příliš velkou, protože ve větších rozměrech už její tvar nelahodil mému náročnému oku:-)

Téměř rok jsem se učila, z jakých materiálů je třeba ji vyrábět, aby byla dostatečně pevná, a nerozmačkala se třeba při přenosu v kabelce. Zjišťovala jsem, jak jí polepit a vystřihnout, aby to vypadalo téměř dokonale, přestože se jednalo o ruční práci. Zkoušela jsem jí opatřit všelijaké kabátky nejen z papíru, ale i z korku, plyše a novin tak, abych podtrhla krásu dárku uvnitř, ať už se jednalo o dražší šperk, nebo jen pytlík voňavého čaje.

A když jsem konečně ve všech ohledech byla spokojená, vyšla jsem s ní do světa. Nejprve jsem ji darovala svým blízkým. A slavila jsem s ní úspěchy. "Páni, kdes to sehnala?" nebo "To je nádhera, kde se to dá koupit?" A vůbec nezáleželo na tom, co se skrývalo uvnitř:-)

Jelikož už jsem v té době působila několik let na prodejním portálu pro kreativce Fler.cz, odvážila jsem se jí nabídnout k prodeji. A tak se zrodil vůbec nejúspěšnější výrobek celé mé tvůrčí dílny. Od té doby jsem jich prodala bezmála 200 kusů. A nejen to. Získala jsem mnoho nadšených reakcí od spokojených zákazníků. Zde pro Vás některé z nich vybírám:

 

Protože Vám přeji, abyste slavili s kulatými krabičkami stejný úspěch jako já, naučím Vás, jak je snadno vytvářet.

A to i přesto, pokud si myslíte, že nejste tvůrčí typ.

 • Podrobně krok za krokem Vám prostřednictvím e-Booku předám svůj osobní návod, jak se i Vy jednoduše stanete nejen mistrem a designérem vlastních kulatých krabiček. S pomocí tohoto návodu jsem vytvořila již na 400 kusů krabiček, z nichž polovinu vlastní již stovka nadšených zákazníků.
 • Získáte detailní postup výroby krabiček zachycený na fotografiích, které jsou doplněné "vychytávkami" pro snadnější zpracování, takže se s výrobou krabiček nebude trápit ani ten, kdo o sobě tvrdí, že není tvůrčí typ.  Přesně Vám ukáži, jak lepit a stříhat designový papír, aby Vám zhotovení krabičky nezabralo více než 15 minut Vašeho drahocenného času.
 • Navedu Vás na místa, kde najdete materiál na tvorbu krabiček, abyste mohli dotvářet jejich design podle vlastního vkusu. Také Vám ukáži, jaké by měl mít materiál vlastnosti, abyste zhotovili rovnou  a pevnou krabičku, která se nepomačká v tašce nebo kabelce.
 • S pomocí názorného postupu se naučíte balit šperky jako jsou prsteny, náušnice a puzetky a zavěšovat je do netradičních stojánků uvnitř krabičky. 
 • Ukáži Vám, jakými různými způsoby můžete uvázat stužku nebo provázek, abyste vyladit konečný dojem z vytvořené krabičky.
 • Inspiruji Vás k nevšedním kouskům ze zajímavých materiálů, které by Vás možná ani nenapadlo vytvořit.
 • Díky jednomu ladnému tvaru vytvoříte tisíce originálů pro nespočet drobných předmětů a příležitostí k jejich předání, a výrazně se odlišíte od ostatních.
 • Šablony kulaté krabičky a 3 různých stojánků na šperky Vám zašlu e-mailem ihned a do 2 dnů také poštou do Vaší schránky. Šablonu krabičky Vás také naučím vytvořit pro případ, kdyby Vám ji třeba rozkousal pes, nebo jste si ji polili kávou:-) 
 • Jako bonus získáte doživotní aktualizaci obsahu e-Booku, takže Vám neuniknou žádné nápadité obměny vzhledu krabiček a další možnosti jejich využití.

Po přečtení e-Booku sami dokážete:

 • vytvářet nekonečný počet vlastních kulatých krabiček,
 • navrhovat a ladit jejich vzhled podle vlastního vkusu,
 • zavěšovat do originálních stojánků prsteny, náušnice a puzetky,
 • vkládat do krabiček jakékoliv drobné dárky včetně bankovek a vizitek,
 • okouzlovat nápaditostí svých výtvorů všechny kolem.

Neznám žádný jednodušší tvůrčí projekt, který by s minimem úsilí zajistil takový aplaus od okolí, jako to dokážou kulaté krabičky z papíru.

Cokoliv se naučíte prostřednictvím e-Booku jsem vyzkoušela v praxi. Testovala jsem různé druhy lepidel a pomůcek a zjistila jsem, že vše potřebné na jejich výrobu už máte doma. Není třeba dokupovat drahé vybavení na jejich tvorbu. Uvidíte, že levnější koníček, než je tento, už neexistuje. Náklady na výrobu jedné krabičky totiž začínají na částce 5 Kč. 

Sama jsem manželkou a matkou dvou dětí a ráda trávím čas v jejich blízkosti. Snažím se proto vytvářet takové věci, které nevyžadují mnoho času ani složitých dovedností, a přitom mě úspěšně spojují s rodinou i s mými zákazníky. 

Abyste mohli sami vytvářet kouzelné krabičky z papíru, nepotřebujete umět nic víc než lepit a stříhat. Kulaté krabičky z papíru zvládne i ten, kdo se jinak považuje za netvůrčí typ. A s trochou praxe budete nakonec s krabičkou hotovi i za méně než 15 minut a Vaše tvůrčí sebevědomí neuvěřitelně stoupne.

Naučte se tvořit kulaté krabičky z papíru.

Hodnota tvůrčího e-Booku je 490 Kč.

Když to shrneme, můžete si za 490 Kč zakoupit 10 kulatých krabiček, nebo ...

 • si jich sami vytvořit nekonečné množství podle vlastního vkusu,
 • nabýt tvůrčí sebevědomí,
 • stát se vždy připraveným gratulantem,
 • natrvalo se zapsat v ♥ svých blízkých,
 • okouzlit lidi ve svém okolí a získat jejich obdivné pohledy,
 • sklidit zasloužený potlesk nejen od novomanželů,
 • přesvědčit k nákupu svých šperků také váhající zákazníky,
 • uvíznout v paměti svým obchodním partnerům.

Rozhodnutí je jen na Vás ...